Finansijski izveštaj 2021.

DONACIJE POJEDINCA 111640,62
DONACIJE KOMPANIJA137564,00
TROŠKOVI KANCELARIJE13651,00
REKLAMNI MATERIJAL8000,00
BANKARSKI TROŠKOVI13280,00
TROŠKOVI ZA REALIZACIJU AKCIJA18403,89
TROŠKOVI ZAKUPA47520,71

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

On Key

Related Posts

Finansijski izveštaj 2021.

DONACIJE POJEDINCA  111640,62 DONACIJE KOMPANIJA 137564,00 TROŠKOVI KANCELARIJE 13651,00 REKLAMNI MATERIJAL 8000,00 BANKARSKI TROŠKOVI 13280,00 TROŠKOVI ZA REALIZACIJU AKCIJA 18403,89 TROŠKOVI ZAKUPA 47520,71